Експертний відділ

Безпечна експлуатація електроустановок споживачів

ЗУ «Про охорону праці» №2694-12 та п.3 Порядку видачі дозвільних документів на виконання особливо небезпечних робіт та на використання різноманітного устаткування підвищеної небезпеки попереджають, що усі організації, які планують розпочати роботи підвищеної небезпеки або мають на меті використання особливо небезпечного обладнання та механізмів, зобов’язані отримати дозвіл в Держпраці або в іншого подібного органу за місцем реєстрації. Сам дозвіл видається протягом 10 днів з моменту подачі усіх необхідних документів, а от процес збору документації у недосвідченої особи може зайняти досить тривалий час.

Фахівці експертного відділу

Фахівці експертного відділу «Ліфтсервісексперт» пишуть декларації та експертні звіти, на підставі яких і видаються подібні дозволи. У їх обов’язки входить:

  • Надання юридичної консультації по даному питанню;
  • Збір необхідної документації;
  • Атестація та навчання з охорони праці працівників замовника;
  • Оформлення експертного висновку;
  • Подання документації в органі Держпраці;
  • Безпосереднє отримання дозволу.

При необхідності фахівці експертного відділу проводять аудит охорони праці в організації замовника аби оцінити відповідність умов праці вимогам ЗУ «Про охорону праці» та додаткових до нього актів.

Нашою метою є забезпечення науково-технічної підтримки у сфері охорони праці, гігієни праці, промислової безпеки та дотримання законодавства про працю; проведення експертної оцінки стану безпеки промислового виробництва, технологій та об’єктів підвищеної небезпеки; виконання інших експертних послуг.