Пожтехмінімум

Правила пожежної безпеки України НАПБ А01.001-2014

Пожежно-технічний мінімум ( ПТМ)

Правила пожежної безпеки України НАПБ А01.001-2014

Протипожежна безпека на підприємстві в Україні – невіддільна частина організації робочого простору і процесів згідно з нормами чинного законодавства.

Зокрема, цю сферу регламентують Правила пожежної безпеки в Україні, затверджені наказом Міністерства внутрішніх справ України, зі змінами, які періодично вносяться відповідними наказами.

Зафіксовані на законодавчому рівні вимоги пожежної безпеки зобов’язані виконувати – незалежно від приналежності та розміру статутного капіталу, обороту, кількості співробітників, форми власності, кодів ЗЕД, сфери роботи та інших аспектів – будь-які суб’єкти, що ведуть свою господарську діяльність на українській території.

Тому, необхідно бути в курсі цих змін і коригувати організаційну роботу в даному секторі на виробництвах і в компаніях.

А для цього слід регулярно проводити моніторинг нормативної бази та проходити відповідне навчання, щоб оновити не лише теоретичну базу, а й практичні навички співробітників.

НА КОМУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ?

Вимоги до пожежної безпеки на підприємстві неухильно повинен дотримуватися кожен співробітник, а організаційна складова при цьому покладається на посадових осіб за відповідним рішенням керівництва і прописується в посадових інструкціях і положеннях по структурним підрозділам.

Відповідальні особи зобов’язуються розробити, впровадити та підтримувати в певному інструкцією і положенням на ввірених їм об’єктах протипожежний режим і інструкції відповідно до вимог, викладених в нормативних актах.

Ваша професія передбачає специфічні знання або ж прийшов час оновити спеціальні навички у ваших підлеглих? Ви шукаєте, де пройти курс з пожежно-технічного мінімуму в Києві і віддаєте перевагу описові та вигідні пропозиції?

Вашій увазі – сучасний навчальний центр «ЛІФТСЕРВІСЕКСПЕРТ»!

Тільки тут – прогресивні методики, авторський формат подачі інформації для найкращого засвоєння, адаптивний графік, офіційні посвідчення і лояльна ціна курсу пожежно-технічного мінімуму у Києві!

Залиште свої контакти в простій віртуальній формі – ми обов’язково зв’яжемося з вами і відповімо на всі питання, що цікавлять!

Зверніть увагу: якщо умови, запропоновані локальними навчальними центрами, вам не підходять, «ЛІФТСЕРВІСЕКСПЕРТ» дає можливість пройти весь курс пожежно-технічного мінімуму дистанційно, не виходячи з дому або не відриваючись від робочого процесу! Навчання проходить у зручний для вас час тими ж педагогами, які супроводжують очні курси – без втрат в знаннях і особливих позначок у посвідченні пожежно-технічного мінімуму.