Теплова енергія

ТОВ «ЛІФТСЕРВІСЕКСПЕРТ» пропонує свою допомогу в проходженні  відповідні наступних курсів з розділу Теплова енергія, а саме:

  • Правила технічної експлуатації теплових установок і мереж
  • Правила користування тепловою енергією
  • Правила підготовки теплових господарств до опалювального періоду
  • Правила охорони праці під час експлуатації тепломеханічного обладнання електростанцій, теплових мереж і тепловикористовувальних установок (НПАОП 0.00-1.69-13)

Навчання за відповідними Програмами можна пройти в очній формі або дистанційно. Так очне навчання – проходить у навчальних аудиторіях нашого ТОВ або відповідно до бажання Замовника на Вашому підприємстві (виїзд наших викладачів).

Також пропонуємо і дистанційне навчання, що є зручною формою для багатьох працівників, тому що дозволяє отримати знання без відриву від виробництва. При цьому, слухачі дистанційних курсів отримують усі необхідні матеріали та складають іспити, за результатами яких отримують посвідчення і витяги з протоколів.

Під час навчання слухачів, за розробленими нашими спеціалістами програм, основний акцент ставився на розвиток професійних компетентностей у галузі теплоенергетики, а саме вміння розв’язувати складні спеціалізовані задачі та практичні проблеми у професійній діяльності: утворення та використання теплової енергії, спеціальні напрями нетрадиційних та відновлюваних джерел енергії, керування теплоенергетичними процесами та системами, організаційно-правові аспекти управління теплоенергетичної діяльності і саме головне безпечне використання обладнання та механізмів, що задіяні у виробництві та використанні теплової енергії.

Програми розроблені з урахуванням тенденцій розвитку наукових та виробничих напрямків теплоенергетики, вимог діючих нормативно – правових актів в галузі тепловикористання та охорони праці, завдань та обов’язків відповідальних осіб в установах і організаціях.

Ми гарантуємо, що наші слухачі отримують необхідні знання, навчально-методичні матеріали, підтримку кваліфікованих спеціалістів, комфортні умови навчання що надасть, як результат, успішну атестацію працівників.

До ваших послуг найкваліфікованіші фахівці!