Аутсорсинг

Виконнаня статті

 На виконання статті №13 Закону України «Про охорону праці» роботодавець зобов’язаний створити на робочому місці в кожному структурному підрозділі умови праці відповідно до нормативно-правових актів, а також забезпечити додержання вимог законодавства щодо прав працівників у галузі охорони праці. З цією метою роботодавець забезпечує функціонування системи управління охороною праці підприємстві.

     

 Роботодавець, в залежності від кількості працюючих, створює службу охорони праці або долучає осіб за сумісництвом чи сторонніх спеціалістів. Часом, рід діяльності та специфіка роботи визначає найкращим варіантом аутсорсинг охорони праці.

       Наші досвідчені фахівці у сфері промислової безпеки та гігієни праці (фахово підготовлені спеціалісти з діючих нормативно-правових актів), при дотримані усіх діючих норм законодавства України, виконають роботу в найкоротші (узгоджені) терміни з конкретним результатом — створення безпечних умов праці, виявлення існуючих ризиків та попередження їх наслідків.

       За потреби та погодження із Замовником проводяться додаткові дослідження, технічні діагностування, експертизи стану охорони праці, виготовлення технічної документації, виміри.