«Ліфтсервісексперт» проводить ремонт обладнання підвищеної небезпеки, керуючись стандартами та експлуатаційними документами. В компанії працюють кваліфіковані фахівці, які володіють досвідом і знаннями. Майстри чітко виконують поставлені завдання та дотримуються термінів.

Ремонт обладнання підвищеної небезпеки – відповідальний процес, якому приділяється максимум уваги. У розпорядженні фахівців є все необхідне. На початковому етапі виконується технічний огляд і розробляється план усунення несправностей. На підставі отриманої інформації проводиться комплекс ремонтних робіт. На останньому етапі обладнання тестується та вводиться в експлуатацію. На виконані роботи надається гарантія.

«Ліфтсервісексперт» співпрацює з компаніями, діяльність яких пов’язана з підвищеною небезпекою. У співробітників є дозволи на виконання робіт. Фахівці успішно вирішують завдання будь-якого рівня складності. Майстри проводять ремонт електрообладнання напругою до і понад 1 кВ. Дії фахівців спрямовуються на забезпечення надійної та безпечної експлуатації устаткування.

Співробітництво з компанією «Ліфтсервісексперт» – вигідне рішення, під яким маються на увазі такі переваги:

  1. Професіоналізм – фахівці мають дозволи на обстеження та на обслуговування електрообладнання напругою до і понад 1 кВ.
  2. Надійність – ремонт проводиться згідно норм та стандартів. Майстри дотримуються правил охорони праці.
  3. Робота згідно плану – фахівці ознайомлюються з завданням, розробляють план та усувають несправності.
  4. Оперативність – робота виконується максимально швидко, але без втрати якості.
  5. Комплекс послуг по ремонту електрообладнання – вирішуються різні завдання. Цьому сприяє великий штат інженерів та хороша матеріально-технічна база.

Ремонт обладнання підвищеної небезпеки буває плановим, поточним і капітальним. Під першим варіантом мається на увазі комплекс робіт з підтримки устаткування в нормальному стані. Поточний ремонт виконується для забезпечення або для відновлення працездатності електрообладнання. В цьому випадку змінюються зношені деталі та виконуються інші важливі процеси. Капітальний ремонт проводиться рідко і займає багато часу. Пристрої повністю розбираються, дефектні вузли і деталі замінюються на нові. Мета такої роботи – відновлення номінальних характеристик і параметрів устаткування.