Відгуки

Ірина
Дуже класна компанія! Отримували Дозвіл на експлуатацію устатковання та Декларацію відповідності маттех бази. Все зробили швидко і без проблем! Можу рекомендувати!
Наталья
В этом году впервые обратилась в эту компанию по вопросу обучения по охране труда. Первое, на что обратила внимание - это полная отдача менеджера. Девушка очень быстро и квалифицированно отвечала на все мои вопросы и советовала лучшие варианты по обучению. Спасибо за профессионализм. Рекомендую.
Алиса
нужно было срочно получить декларацию, обратились в эту компанию. Остались очень довольны: оперативно сделали свою работу и всегда были на связи с нами.
Владимир
Проходил здесь обучение по электробезопасности, все очень понравилось
Віктор
Отримував Декларацію відповідності МТБ зробили оперативно. Рекомендую.
Валерий
Благодарю за оперативную и качественную работу. Надо было срочно пройти обучение наших сотрудников по нескольким направлениям и главное без отрыва от производства. В оговоренное время были приглашены преподаватели к нам и провели занятия. Все сдали экзамены с первого раза в предоставленной электронном экзаменаторе. Буду рекомендовать всем!!!
Володимир
Доброго дня, хочу порекомендувати цю компанію, так як маю досвід співпраці з фахівцями, які мають кваліфіковане якісне виконання по напрямкам діяльності роботи.
Anna
Зверталися по документам з охорони праці. ТОВ ЛІФТСЕРВІСЕКСПЕРТ розробили весь необхідний пакет документів по охороні праці на підприємстві і ще отримали дозвіл на роботи підвищеної небезпеки та дозвіл на експлуатацію устатковання підвищеної небезпеки. Дякую за співпрацю!!!
Нашою метою є забезпечення науково-технічної підтримки у сфері охорони праці, гігієни праці, промислової безпеки та дотримання законодавства про працю; проведення експертної оцінки стану безпеки промислового виробництва, технологій та об’єктів підвищеної небезпеки; виконання інших експертних послуг.